KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487189
nr 1248 7189
Oidentifierad konstnär. Signerad, Hus, 1939. Olja på pannå, 39x51
Utrop:
300 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:25:11
Lis Husberg (f. 1920)